Hotel Amálka, Straškov-Vodochody

24, Straškov-Vodochody, 41184
od 560 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný Hotel Amálka nabízí ubytování v klidném prostředí malebné vesničky Straškov-Vodochody jen 7 km od Roudnice nad Labem. Hotel, který prošel kompletní renovací, je vybudovaný z tradičního hostince z 19. století a dodnes si zachovává svou jedinečnou atmosféru.

Další informace

Hotel Amálka nabízí komfortní ubytování v jednadvaceti stylově zařízených pokojích. Hosté hotelu mohou využít bohaté nabídky služeb pro pořádný odpočinek i aktivní dovolenou. K dipozici mají také bezplatné parkování v areálu hotelu a internetové Wi-Fi připojení. Hotelové wellness centrum disponuje bazénem s vířivkou, několika druhy sauny i odpočívárnou se solnou stěnou. Pro dokonalou relaxaci mohou hosté využít masážní křeslo nebo si vybrat ze široké nabídky masáží. K aktivnímu odpočinku je v areálu hotelu k dispozici víceúčelová sportovní hala a tenisové kurty.

Jestliže hledáte vhodné místo pro aktivní relax, jste na správném místě! Hotel Amálka nabízí ideální zázemí pro každého!

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.840 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.040 Kč
Jednolůžkový pokoj
560 Kč
Třílůžkový pokoj
1.520 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bazén
Masáže
Parkoviště
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Vířivka
Wellness služby

Vybavení pokojů

WC
Vlastní koupelna
TV

Restaurace

Restaurace hotelu Amálka servíruje tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Hosté mohou posedět také v pivnici. Pro pořádání firemních či společenských akcí je možné si pronajmout salonek nebo multifunkční halu. Stylová stodola je využívána především pro svatební hostiny, ale i další společenské události. Pravidelně jsou v hotelu Amálka pořádány speciální akce jako např. grilování, sportovní turnaje apod.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Mapa

Velká mapa

Hotel Amálka: kontakty

Telefon:
Mobil: