Chata Lucie, Mnetěš

Mnetěš
 
 

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel.

Další informace

Na pozemku chaty se nachází jedno uzavíratelné parkovací místo pro bezpečí vašeho vozu. Zákaz kouření uvnitř celého objektu. Tato rodinná chata se rozkládá do třech podlaží a umožňuje pobyt až 12 osob. Do přízemí vstoupíte přes malou předsíňku, která Vás dovede do společenské místností (SAT TV, DVD přehrávač, bar, stůl, židle), přes kterou dále můžete vstoupit níže do první sprchy a sauny (T/S) nebo přes pár schodů vstoupíte do otevřeného baru a dále do plně vybavené kuchyně (T/S, kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, elektrická konvice, kávovar, toastovač). Z kuchyňky je možný vstup do druhé koupelny (T/S, sprcha, pračka) a na toaletu.

Přes vstupní místnost taktéž můžete vstoupit přes schody do prvního patra, kde se nachází dětský pokoj (2 x jednolůžková postel) a ložnice (2 x jednolůžková postel, 2 x rozkládací křeslo pro 1 osobu). Přes ložnici nebo ze zahrádky vstoupíte do odděleného podkroví, kde se nachází toaleta a dva pokojíčky (1 x jednolůžková postel, 1 x rozkládací křeslo pro 1 až 2 osoby). Každý z těchto pokojíků nabízí vstup na balkón s krásným výhledem na horu Říp.

Vybavení chaty: Sauna, bar, lednice/mrazák, trouba, vařič, krb, grill, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio, TV se satelitem, pračka, žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo, fén, topení a teplá voda, venkovní bazén (250cm), pískoviště, dětský koutek pro nejmenší, internet, povlečení a ručníky v ceně, mapy a brožury na chatě a konečný úklid.

Celý dům se nachází na oploceném soukromém pozemku s možností parkování před domem nebo na jednom soukromém parkovacím místě za bránou.

Služby

Bar
Bazén
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Společenské prostory
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
12

Vybavení pokojů

Balkón

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Volejbalový kurt
Bazén vnitřní
Tenisový kurt
Půjčovna kol

Okolí

V okolí se nachází mnoho tras pro cykloturistiku, pěší turistiku  a mnoho kulturních a historických památek. Během pobytu zajisté využijete posezení u venkovního grilu, saunu nebo krb. V letních měsících zejména děti využijí venkovní bazének u domu (250cm).

Záleží jen na Vás zda dáváte přednost lenošení v chatě, kde můžete relaxovat nebo výstoupat na známou horu Říp (kde vystoupal Praotec Čechy, aby prohlásil zemi Českou za náš kraj), navštívit Máchovo jezero, které nabízí pláže a šlapadla, nebo památky, aquapark a mnoho dalších zajímavostí.

Okolí Chaty Lucie nabízí mnoho zajímavých míst jako je rotunda sv. Jiří na hoře Říp, hlavní město Praha, zámek Nelahozeves, koncentrační kemp Terezín, malebné městečko Roudnice nad Labem, aquapak v Praze a Mělníku nebo Máchovo jezero s pláží a šlapadly.
 

Mapa

Velká mapa

Chata Lucie: kontakty