Podřipská Farma Rodiny Šebkových, Kyškovice

Kyškovice 10, 41301
od 570 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Podřípská Farma Rodiny Šebkových leží přímo na břehu Labe v srdci Podřipska, v pověstném kraji, který lidem doporučil již samotný praotec Čech!

Další informace

Podřípská Farma Rodiny Šebkových leží přímo na břehu Labe v srdci Podřipska, v pověstném kraji, který lidem doporučil již samotný praotec Čech!

Jsme rodinné hospodářství, do jehož chodu jsou zapojeni všichni rodinní příslušníci. Zabýváme se rostlinnou a živočišnou výrobou, ale žádné velkokapacitní kravíny nebo obří zemědělské stroje tu nečekejte. Vlastníme zhruba 40 hektarů a zabýváme se pěstováním ovoce a zeleniny, na dalších plochách jsou brambory, obiloviny a travní porosty. Chováme slepice a husy. 

Velkou část našich aktivit věnujeme našemu penzionu a obchůdku na farmě, kde najdete i naše domácí produkty a ruční výrobky.  Radost z života na statku nám poskytuje také naše malé stádečko koní a řada domácích zvířátek.

Na statku provozujeme obchůdek s občerstvením.

Svou ratolest na koni můžete pozorovat z okna při posezení nad dobrou kávou a domácími dobrůtkami nebo si samozřejmě zajezdit sami. 

Ubytujeme Vás v objektu z počátku 19.století, který sloužil jako tzv. výměnek pro starou generaci hospodářů a také jako stáj pro koně. Přes zub času a různé politické i přírodní peripetie se z větší části zachoval dodnes. Nyní je po velmi důkladné a citlivé rekonstrukci schopen sloužit pro netradiční víkendové ubytování v zajímavém objektu až pro 32 osob.

Nabízíme také uspořádání společenských a firemních akcí až pro 60 osob. Bude o Vás pečovat rodina majitele farmy a občas i někdo z našich sousedů a přátel. Těšíme se na Vás! Tak přijeďte! I v severních Čechách je hezky... :-)

Ceny

Cena za osobu
570 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.300 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.180 Kč
Jednolůžkový pokoj
590 Kč
Snídaně
80 Kč
Třílůžkový pokoj
1.780 Kč

domluva je možná

Služby

Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Společenské prostory
Pokojový servis non-stop
Služba praní
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Bar
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
50
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
5

Vybavení pokojů

Minibar
Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

Možnost snídaně z domácích produktů v ceně 80,- Kč. Nachystat můžeme ale i večeře (vše podle domluvy).

Sportovní možnosti v okolí

Půjčovna kol
Jezdectví, koně
Rybolov

Okolí

Oblast Podřipska představuje zhruba 25 obcí, není ale zcela přesně definována. Jedná se o oblast pod horou Říp. Za turistické centrum Podřipska je považována Roudnice nad Labem zejména její historické centrum (nachází se zde Lobkowiczský zámek, věž Hláska a další památky). Nejčastějším cílem turistiky na Podřipsku je posvátná hora Říp s rotundou svatého Jiří. Velmi pěkný je zejména vodní hrad v Budyni nad Ohří, zámek Libochovice, nebo zřícenina hradu Hazmburk.

Mapa

Autobus 80m
Vlak 3km
Velká mapa