Penzion Vědomice, Vědomice

Roudnická 11, 41301
od 250 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování u Roudnice nad Labem v rodinném penzionu nedaleko řeky Labe. Penzion Vědomice nabízí 2- 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a TV, apartmány s krásným výhledem i rodinné apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi.  V okolí možnost velkého kulturního i sportovního vyžití - rafting, krytý bazén, hřiště na nohejbal, pláž u řeky Labe, cyklostezka, půjčovna koloběžek přímo v Penzionu Vědomice. Wifi připojení po celém objektu penzionu.  

Další informace

Naše 2-4 lůžkové pokoje jsou vybaveny koberci, podlahovým vytápěním, televizí se satelitem a dalším vybavením pro zajištění maximálního pohodlí hostů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení(sprcha, umyvadlo, WC).Pro náročné hosty je připraveno apartmá s některým nadstandardním vybavením(mimo jiné vana s vířivkou).

Možnosti stravování: K dispozici jsou Vám tři plně vybavené kuchyňky.

Parkování:  Přímo v areálu objektu

Ceny

Apartmán
1.200 Kč
Cena za osobu
250 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.000 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Jednolůžkový pokoj
600 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.250 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
95 Kč
Třílůžkový pokoj
1.050 Kč

Při dlouhodobých pobytech ceny dle dohody.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
50
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
6
Jednolůžkové pokoje
5
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
3
Třílůžkové pokoje
6

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky

Okolí

I pro ty co raději dávají přednost práci svalů máme připravené velké množství možností sportovního vyžití. Přímo kolem našeho penzionu vede známá Polabská cyklostezka. 200 metrů od penzionu se nachází  krytý plavecký bazén. O pár desítek metrů dál je umělý kanál pro vodní slalom a rafting. . O dalších 100 metrů dál je veslařský a jachtařský klub. V těsném sousedství těchto dvou klubů je sportovní areál Pod Lípou. Zda si můžete zahrát fotbal, beachvolejbal nebo tennis. Při nepříznivém počasí je možnost pronájmu haly pro halové sporty. 10 km je vzdálen umělý veslařský kanál v Račicích. Za pěkného počasí je zde možnost koupání. Kolem kanálu vede asfaltový okruh, který je ideální pro bruslení nebo jízdu na kole. V areálu je vinárna s bowlingovou dráhou.

   

Mapa

Centrum 1km
Autobus 50m
Vlak 1km
Velká mapa