Penzion U Kašpara, Lovosice

Terezínská 150/21, 41002
od 890 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte ubytování v Lovosicích, přímo v centru Lovosic? Sídlíme přímo na hlavní třídě. Ubytujte se právě u nás. Nástup hostů po 14 hod a pokoj je nutné uvolnit do 10 hodin v den odjezdu. Parkování zajištěno přímo v areálu restaurace.(uzamčeno) pro naše hosty ZDARMA. Po celý rok vám nabízíme útulné dvoulůžkové pokoje + apartmány, po kompletní rekonstrukci. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, wifi přístupem. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Další informace

Apartmány nabízejí vyšší komfort,
velkou koupelnu s vanou, sedačku pro pohodlí odpočinku a tyto disponují ledničkou.
   

 Bohatá anglická snídaně, pro skupiny švédský bufet ve stylové restauraci.
V letních měsících podávané snídaně na terase s přírodním posezením. 

Nabízíme stravování dle vašeho výběru.Pro využití volného času, tenisové kurty, plavecký bazén, cca 100m veliký sportovní areál, zimní stadion.
V letních měsících, nově rekonstruované koupaliště, ve velmi příjemném prostředí.
Turistické trasy na výlet v českém středohoří Lovoš, Milešovka, Radobýl, Házmburk, Koštálov ,Opárenské údolí. Proslulá terezínská pevnost a další velmi zajímavé trasy.
Cyklostezky ve velmi příjemném prostředí, dobře označené.Dráha na kolečkové brusle, bowling,atletická tatranová dráha, krytý bazén, venkovní koupaliště.

Ceny

Apartmán
1.590 Kč
Cena za parkování (auto)
70
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.290 Kč
Jednolůžkový pokoj
890 Kč
Přistýlka
400 Kč
Snídaně
120 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Nekuřácké pokoje
Služba praní
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Lednička

Restaurace

Nejstarší restaurace v Lovosicích s bezkonkurenční českou kuchyní

Záznamy uchované, jsou již z roku 1918

U Kašpara podáváme hotová jídla, do 14 hodin. V odpoledních hodinách nabízíme minutková jídla. Naší SPECIALITOU...GRILOVANÁ medová ŽEBRA s marinádou podávané na prkénku s domácí ŠKVARKOVOU PLACKOU

K našim dobrotám nabízíme značková vína, vinařství Horní Věstovice, Hrabal a Polehňa a Lahofer. Pracujeme s kvalitními potravinami a vybranými masy. Posezení v klidném příjemném prostředí, které vznikalo, postupem času až do této podoby.

Kapacita restaurace je 70 míst, vedle baru najdete klidný kout pro posezení v kožených sedačkách Možnost upravení interiéru a stolů pro Váš soukromý i firemní večírek, svatební hostinu pohohlně pro až 45 osob. Meny a zábavu postavíme dle Vašeho přání a možností. Svatební dorty včetně sladkého menu upečeme také u nás, jen vyslovit přání.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Golf
Fitness, posilovna
Sportovní hala
Rybolov
Tenisový kurt

Mapa

Velká mapa