Penzion Dubina, Litoměřice

Horní Dubina 276/10, Litoměřice, 41201
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Klidné prostředí penzionu umístěného na úpatí Dómského pahorku nedaleko centra města nabízí příjemné ubytování v šesti pokojích s překrásným výhledem na historickou část města. Domácké prostředí penzionu poskytuje hostům veškeré pohodlí při návštěvě královského města Litoměřice i při poznávání přírodních a kulturních krás okolí. Penzion je držitelem certifikátu "Cyklisté vítáni".

Další informace

V podkroví  jsou tři útulné pokoje s arkýři, ze kterých je překrásný výhled na městské parkány a radniční věž ve tvaru kalicha. Dva pokoje jsou dvoulůžkové a jeden je třílůžkový. Tyto tři pokoje mají na chodbě společné sociální zařízení s WC, umyvadlem a sprchou. V pokojích jsou televize se set-top boxem a WI-FI. Pro ubytované je přístupná prádelna s pračkou a sušičkou. 
Na stejném patře je dále luxusní pokoj s výhledem střešními okny na věž biskupství. Je dvoulůžkový, jedno lůžko z nich je šíře 1,5 lůžka. Pokoj je vhodný i pro dva dospělé a dítě.  Prostorné sociální zařízení je vybavené sprchovým koutem a samostatným WC. K vybavení patří lednička, televize a WI-FI. V prvním patře penzionu je třílůžkový pokoj s předsíní a vlastním sociálním zázemím. Dá se upravit na pokoj s manželskou postelí a jednou samostatnou postelí. Na tomto patře je pro hosty plně vybavená kuchyňka s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednici s mrazákem, varnou konvici, jídelním stolem a veškerým nádobím. V přízemí penzionu je dvoulůžkových pokoj s okny do dvorku, krytého zatahovací markýzou, s posezením u stolu s lavicemi, venkovním krbem, plynovým grilem. V přízemí je pro hosty přístupná společenská místnost s domácím barem, lednici s alko i nealko pivem. Místnost lze přizpůsobit na školicí místnost pro cca 15 lidí s možností promítání na stěnu. V přízemí u vchodu je úschovna kol a půjčovna horolezeckého vybavení vybavení.

Ceny

Cena za celý objekt
7.000 Kč
Cena za sál
1.500 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
600 Kč
Snídaně
150 Kč
Třílůžkový pokoj
1.400 Kč

Plně obsazený dvoulůžkový pokoj: 900,- až 1.400,- Kč/pokoj Plně obsazený třílůžkový pokoj: 1.400,- až 1.800,- Kč/pokoj

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Terasa
Úschovna kol, lyží
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
14
Dvoulůžkové pokoje
4
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

V prvním patře penzionu je pro hosty přístupná společná kuchyňka vybavená elektrickým sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí s mrazicím boxem. Kuchyň je vybavená vším potřebným nádobím k vaření a vybavením ke stolování. 

Příjemná společenská místnost v přízemí nabízí návštěvníkům možnost posezení u velkého stolu pro 12 i více lidí. Společenskou místnost stylově doplňuje  bar. Bar je vybaven vestavěnou lednicí, dřezem, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Ve společenské místnosti se pořádají cestopisné přednášky, různá firemní školení a semináře, k dispozici je projektor, magnetická tabule, flipchart. S oblibou je prostor využíván i pro rodinné oslavy a setkání přátel.  Z této společenské místnosti je možné vyjít přímo na útulný dvorek s venkovním posezením a krbem. Celková kapacita je až 40 osob. Unikátní je možnost využití 8,5 metru vysoké horolezecké stěny. Potřebné vybavení je k dispozici.

Kongresové možnosti

Firemní akce

V prvním patře je možné si pronajmout školicí místnost s dlouhým jednacím stolem a sezením pro 9 lidí. V případě zájmu se dá prostor  místnosti jakkoliv přizpůsobit. Promítat lze z projektoru přímo na bílou stěnu a v místnosti jsou k dispozici vstupy k napojení na internet či WI-FI. K dispozici je počítač, domácí kino, DVD přehrávač a kopírka.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Horolezectví
In-line bruslení
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Půjčovna aut
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Půjčovna lyží
Rybolov
Sportovní hala
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Okolí

Penzion leží na trase Labské cyklostezky. Je ideálně umístěn pro cyklisty pro nocleh mezi Děčínem a Mělníkem. Město Litoměřice nabízí návštěvníkům nádherné výhledy z beze Řasnice ve tvaru kalicha jeho věže biskupství na historické centrum města obklopené městskými hradbami. Nad městem ležícím na soutoku řeky Labe s Ohří se zvedá České středohoří, nejmladší sopečné pohoří v Čechách s nejvyšším vrcholem Milešovky 837 m.n.m. Okolí města poskytuje vyžití pro cyklisty, turisty, horolezce, vodáky i znalce historie.

Mapa

Centrum 300m
Autobus 500m
Vlak 500m
Velká mapa