Penzion Veronika, Račice

Račice 24, 41108, Račice 24
od 760 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme pronájem apartmánů v penzionu Veronika v Račicích pro 2-5 osob. Celková kapacita je 15 lůžek. Náš penzion úzce spolupracuje se sousedními penziony v Račicích.

Další informace

V celém penzionu Veronika je bezplatně k dispozici WIFI připojení.

Každý apartmán má ložnici a velkou obytnou kuchyň s 1-2 postelemi a TV.

Kuchyňská linka má standartní vybavení (nádobí, lednice, mikrovlná trouba, vařič).Je k dispozici pračka.

Apartmány mají vlastní soc. zařízení se sprchovým koutem.

Apartmány jsou vhodné  pro dlouhodobé ubytování  pro firmy . Jsou vítání i  sportovci, rodiny s dětmi.

Cena : od 350-500,- Kč osoba/noc, dle počtu osob a délky ubytování.

 Nejsme plátci DPH. 

Místní poplatek z pobytu stanovený zákonem ve výši 15 Kč/osoba /den bude účtován při příjezdu v hotovosti.

Důvody osvobození od poplatku stanoví zákon o místních poplatcích.

Ceny

Cena za postel
350 Kč
Dvoulůžkový pokoj
760 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.900 Kč
Přistýlka
350 Kč
Třílůžkový pokoj
1.140 Kč

Cena za osobu/noc se pohybuje v rozmezí od 350-500,-Kč , dle délky pobytu a obsazenosti apartmánů.Místní poplatek z pobytu stanovený zákonem ve výši 15 Kč/osoba /den bude účtován při příjezdu v hotovosti.

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
15
Dvoulůžkové pokoje
2
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
4
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě

Okolí

 Račice a okolí Račice leží na okraji Českého středohoří. Hora Říp s rotundou sv. Jiří je v dohledu. Roudnice nad Labem s vinnými sklepy a zámkem pánů z Lobkovic zve k návštěvě své významné galerie moderního umění 19. a 20. století se stálou expozicí Antonína Slavíčka. K dalším, často vyhledávaným cílům patří Hrad Házmburk, který se rozkládá na 418 m vysokém čedičovém návrší nedaleko Libochovic, Libochovický Barokní zámek v romantické krajině Poohří obklopuje okrasná franzouská zahrada a anglický park. Stylové interiéry nabízí cennou sbírku gobelínů a orientálního porcelánu. O pár kilometrů dál, v Budyni nad Ohří, je původně gotický vodní hrad s pozoruhodnými nástěnými malbami ve zlatém sále, který byl na počátku 20. století renesančně a romanticky přestavěn. Královské město Litoměřice je ve středu Českého středohoří, má nádherné historické náměstí s restaurovanými průčelími měšťanských domů a s pozůstatky hradeb. Při cestě zpět je možné se zastavit v Terezíně. Vojenská pevnost, která zde byla postavena za vlády Marie Terezie, je nechvalně známá koncentračním táborem za 2.světové války. Pojedeme-li na druhou stranu od Račic směrem na Prahu, dostaneme se na Mělník s Kostnicí v kryptě v chrámu sv. Petra a Pavla, tato krypta je gotickou místností s pozůstatky 10 až 15 tisíců lidí. Kokořínským údolím navštívíme Hrad Kokořín, můžeme pokračovat na Hrad Houska, a mnoho dalších.

Sport

Pokud jste fanoušky sportu, tak v areálu Račického vodního kanálu si určitě přijdete na své. Nabídka sportovního vyžití je opravdu široká. Kolečkové brusle a koloběžky Ten, kdo má rád kolečkové brusle, koloběžky určitě ocení 5km dlouhou asfaltovou komunikaci bez veřejné dopravy. Plážový volejbal Hřiště na plážový volejbal je umístěno vedle vinárny Medůza. Síť a míč je možné si zapůjčit přímo ve vinárně. Rybolov V areálu je povolen rybolov na celosvazovou povolenku. Vody jsou každoročně zarybňovány. V zimních měsících, kdy je vodní plocha zamrzlá, je povolen lov na dírkách. Tai Chi a Qi gong Zájemcům nabízíme : Taichi na zkoušku - je možné si objednat při pobytu v penzionu lekci taichi a qi gong. 5 denní kurzy taichi pro skupiny 4-10 osob s ubytováním v penzionu Veronika . více na www.taichiracice.cz

Tour de kavárny a  cukrárny

Roudnice nad Labem

Cukrárna Siesta Karlovo nám. 72 - skvělá zmrzlina a skvělé zákusky bez chemie Kafeta Nám. Jana z Dražic 318 - větší kavárna, kousek od řeky Labe a vlakového nádraží. Skoro co by člověk dortem dohodil. Dezerty a dorty si vyrábí podle vlastních receptur. Kafeta nejsou pouze dorty a dezerty. K pití si dáte skvělou kávu, výběrové sypané čaje, čerstvě připravené domácí limonády, ale také koktejly, míchané nápoje a výborné víno.

Litoměřice Káva s párou http://www.kavasparou.cz/ Dopřejte si chvilku klidu nad šálkem voňavé kávy a přeneste se s námi do doby, kdy naší dráze vládla pára. Pohodlně se usaďte v čekárně bývalého nádraží Litoměřice město, ve které na vás dýchne atmosféra prvorepublikové železnice nebo si od stolků na zastřešeném peroně ve společnosti naší parní lokomotivy užívejte dechberoucí výhled na panorama Litoměřic… Kafé Doma – Mírové nám. 157/30, v nabídce jsou nejen row dorty ale i denní menu, něco k obědu či večeři pro milovníky bezmasých jídel, krásný interiér zařízen dle feng šuej.

Mělník Cake Art - Mělník nám. Míru 27/13, Dobrá káva, široký výběr dortů (velké kousky, zákusky dortového typu), nic, co by se dalo vytknout. BISTRO DE LUX EVA - Českolipská 1335 Mlazice Mělník Krásné prostředí, výborná zmrzlina a pestrý výběr sladkého a slaného a zdravého jídla. Stojí to za to.

Mapa

Autobus 10m
Vlak 500m
Velká mapa